..: Photo Gallery - Photo details 451.025-1 :..
 

451.025-1


451.025-1Informace o fotografii:
 - Section: Milovice - Lysá nad Labem
 - Datum: 26.4.2014
 - By: Jiří Navrátil  Send mail
 - Zobrazeno: 7070x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 10
 - Rating od uživatelů:
 8

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2 3      Zpráv na stránku:   
06.05.2014 (21:55)  
Pro úplnost - pod napětím je celý výložník až k izolátoru, který je přilehlý těsně k trakčnímu stožáru. Tzn. trolejový drát nemá žádný izolátor mezi sebou a výložníkem, jak je tomu třeba u tramvaje, kde se hraje na dvojitou izolaci. Takže když vylezete na příhradový stožár a motáte se okolo toho izolátoru, tak je to opravdu docela o hubu. Tak dávejte bacha!
Viz. třeba tady: http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/163228.jpg nebo tady http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/163082.jpg
02.05.2014 (23:02)  
Tak tady to zase jede, luxusní počteníčko. Já jsem si všimnul takové věci, nejvíc kritizují ti, co moc neumí. Zajímavé.
02.05.2014 (20:32)  
Jsem cozí a vaše forum mne nijak netankuje. Jak jsem zjistil uzavřená skupinka lidí která tahá přes příspěvky prachy z lidí, aby si mohla na nich následně masírovat ego jako vy.

:-D :-D

Jak přesně to tahání prachů a následné masírování ega na dotyčných lidech funguje? Kdo vám co nakukal? A to jste mu to sežral? :-D
02.05.2014 (20:26)  
V čechách je vysoce pravděpodobné, že se vedení vypínají přenosová soustava to umžňuje. Máme jednu z nejlepších na světě. Naopak třeba v USA nejenže jsou ostrovní distribuční soustavy v rámci jednotlivých států, ale distribuční společnosti nespolupracují a nepropojují se. Takže zde se jede za plného provozu.
topič díky za Váš názor komunikuji zde slušně a vyprosil bych si, aby jste omne říkal, že jsem pošahanej. pokud se zde chovají takto admini fora myslím, že jsem zde byl naposledy navíc z pozice prokury několika telekomunikačních firem v řádu s tisícovkama klientů mám velkou cuť za takovéto kecy Vás na našich branách šejpnout na 64 kB a směřovat aspoň přes New York. Připomínáte mne admina jednoho fora poměrně velkého kam chodili tisícovky lidí kvůli internetu. Jeho způsob komunikace podobný Vašemu a posléze napadání kohokoliv a čehokoliv způsobili jednu Věc na forum nikdo nepřišel poslední dva roky jistě. Jsem cizí a vaše forum mne nijak netankuje. Vždy jsem zde komunikoval slušně a nevím co Vám dává právo takto směrem ke mne komunikovat. Právo, že jste založil tohle forum nebo web? na takové právo Vám kašlu webu s podobnou tematikou jsou mraky a sem jsem chodil, že jsem narazil na tyto jako první. můžete se dočkat i toho, že vaše kolegy budu na akcích konfrontovat a úmyslně Vám na základě Vašeho příspěvku dělat ostudu kde se vyskytnete, aby jste si laskavě uvědomil, že já o Vás neříkám že máte zavřít držku a že jste vygumovaný pošáhlo. Jak jsem zjistil uzavřená skupinka lidí která tahá přes příspěvky prachy z lidí, aby si mohla na nich následně masírovat ego jako vy. Kriterium na fotky jsou zde takové, že fotky již nemají z realitou naprosto nic společného viděl jsem několik fotek které v originále byli špica, ale vy jste pustili vyumělkovaný sajrajt který nemá nic společného s relaitou. Po Vašem postu a Tom Bury začínám z Vás mít pocit, že někteří jsou zde zakomplexovaní komouši co se řadí mezi takové co na Nádr. Holešovice neměli problém skopnout těhotnou ženskou, aby usadili svoji tlustou prdel v autobuse. Jo jak málo stačí na takovýto názor panové topiči a bury.
Registered user Honza  mail  
Number of user's comments2694 »fotek 0
02.05.2014 (19:50)  
Ony jsou na vedení VN a VVN linky symetricky na obě strana a když se něco dělá, je vypnutá většinou jen jedna strana.
02.05.2014 (19:48)  
Petr Hanák: Jakou souvislost má zamítání nepovedených fotek s lezením na sloupy? Neber si mě do huby v takových pošahaných souvislostech. Nikdy jsem nikoho k lezení kamkoliv nenaváděl. Že jsi lempl na fotky s tím nemá nic společného.
02.05.2014 (19:45)  
Jak píše Andrew*, plus částečně mám k diskusím na toto téma specifický vztah, protože nezřídka jsou mezi oněmi moralisty lidé, kteří by sice nikdy nevylezli na sloup, protože je tam cedulka, což jim ovšem nebraní se motat v kolejích mimo místa určená veřejnosti. Ovšem, proč by lezli po sloupech, jim stačí fotit pěkně od země, že. A vážně pochybuju, že každej má příslušný školení a papír na to.

* ondy jsem pozoroval lezce, jak natírají takový ty obrovský TT sloupy 400kV vedení. Izolátory jsou já nevím, pět, sedm metrů dlouhý?, a voni si klidně vylezou až uplně nahoru a nezabije je to. S ohledem na energetickou potřebu si troufnu se domnívat, že to kvůli nim na měsíc nevypnou, než stihnou ručně projít celý úsek. Ostatně, kdyby ta elektřtina měla přeskočit na vzdálenost větší než instalovaný izolátor, tak by tam asi nacpali větší izolátory, ne? Jen mne občas zaráží, že třeba izolátory na mašinách jsou kolik, 15-20 cm vysoké a ono těch 25kV nepřeskočí? Na sloupech visívají lezci odhadem pět metrů od vodiče, pokud je to 22kV... Ovšem tohle je takové nekonečné téma a já skutečně nejsem kvalifikovaný VN elektrikář.

---
pod čarou:
Pokud Peter Hanák souhlasí s KarlemF kvůli tomu, volný překlad, že sám neumí vyfotit a pořádně zeditovat fotku, protože to s ním řešíme na stovkách fotek furt dokola jak u blbečků na dvorečku, a těch patnáct prošlých do galerie jsou vlastně náhodné výstřely, a nikoliv výsledek souvislé pečlivé práce, tak to holt budeme muset akceptovat. Obzvláště, pokud se dotyčný domnívá, že fotky z placky jsou zamítány kvůli tomu, že nejsou ze stromu. Ony jsou tak jako zamítány kvůli tomu, že autor neumí zvolit kompozici odpovídající podmínkám, ale to do něj hučíme už roky a nic moc to s ním nedělá. To se to pak snadno dává do souvislostí, když si to někdo neumí srovnat. Čímž se okruhem vracím na začátek k tomu,, o čem píše Andrew, akorát zdatnost fyzickou bych nahradil zdatností fotografickou ;-)
02.05.2014 (19:41)  
Tom Bury: upřímně nebudu Vás komentovat škoda času pro ten podtext.
Peter Hanák, Andrew33, JK ml. díky za názor. Berte to ode mne prostě tak, že já to vidím pouze z pohledu člověka který pár let pracoval v zdravotnictví v urgentní medicíně a viděl hodně věcí které se nemuseli stát to je celé. Rozdíl v vedeních zhruba poznám dle typů stožárů nn, vn, vvn.
02.05.2014 (18:12)  
Chary: Na běžném sloupu (nejen) vn bývá (pokud není, pak by měla být) zákazová tabulka, tím se běžný sloup elektrického vedení liší od běžného stromu přece...Tvary předmětných tabulek, kde jest vyjeveno případné nebezpečí jest zde: http://www.csres.cz/Upload/PNE%2035%207041%20tisk.pdf

Jasně nedal jsem tu ještě žádnou fotku, možná teda nemám co říkat. Jen obdivuju ty Vaše, protože co tu prezentujete je pro mě perfektní nebo minimálně povedené a to bez výjimky.....ALE: Víte já jsem byl dítě ze sídliště, kde rodičové kamarádů pracovali u podniků jako čsd čsad, mhd, čsa, čsplo....atd. Přestože na celém sídláku byly čtyři telefonní automaty plus jeden v nákupním středisku a druhej v mateřské školce, tak se zhusta stávalo, že když jsme na Vidrholec šli naprosto nevinně koukat z pankejtu v bezpečné vzdálenosti na vláčky, tak jsem od táty (40 let mašinfíra) po návratu domů vyfasoval takový dělo, že jsem minutu nevěděl čí jsem s konstatováním, že určitě vím za co (jak proboha tak rychle zjistil bez telefonu, kde jsem byl "venku" ??? :-)) .... Když jsem se snažil argumentovat, že teda nevím co se děje, že jsme v Klánovicích byly jen koukat na vlaky, nic jsme na koleje nedávali (co taky, když hotovost v mincích veškerá žádná),dostal jsem druhý s poukazem na to že je mu to úplně jedno, že jsme nic nedělali, že se nemám co flákat u tratě, že nebude od strojmistrů poslouchat, že na nás musel někdo někde v klánovickým lese troubit, že se taky nechce dožít toho, že někomu přejede kluka, protože blbneme u kolejí...

Já vím nejste děcka...Je jedno jestli lezete po stromech nebo sloupech byť nakrásně dost daleko od drátů nebo stojíte někde na okraji tunelu a máte provoz v druhý koleji "posichrovanej"....Dávejte na sebe pozor a jo souhlasím s Peterem Hanákem.
02.05.2014 (14:39)  
Autora jsem na sloupu při pořizování fotky viděl a bezpečný prostor nad sebou rozhodně měl.

Nádherný snímek.
  1 2 3      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions


Info
informacni okenko