..: Vyhledání vozu v řazení :..

Vyberte si rok: 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009

Zobrazit tento vůz v Atlasu vozů

Vůz Aee140 se vyskytuje v řazení těchto vlaků:

  • EC 100 Moravia Břeclav 19.12, Přerov 20.06-20.08, Ostrava-Svinov 20.52-20.54, Ostrava hl.n. 21.00-21.02, Bohumín 21.09
  • EC 101 Moravia Bohumín 6.51, Ostrava hl.n. 6.58-7.00, Ostrava-Svinov 7.06-7.08, Hranice na Moravě 7.32-7.33, Břeclav 8.45
  • EC 102 Polonia Břeclav 15.12, Přerov 16.06-16.08, Ostrava-Svinov 16.52-16.54, Ostrava hl.n. 17.00-17.02, Bohumín 17.09
  • EC 103 Polonia Bohumín 10.38-10.51, Ostrava hl.n. 11.00, Ostrava-Svinov 11.06-11.08, Přerov 11.51-11.53, Břeclav 12.45
  • EC 104 Porta Moravica Břeclav 9.12, Přerov 10.06-10.08, Ostrava-Svinov 10.52-10.54, Ostrava hl.n. 11.00-11.02, Bohumín 11.09
  • EC 105 Porta Moravica Bohumín 16.51, Ostrava hl.n. 16.58-17.00, Ostrava-Svinov 17.06-17.08, Přerov 17.51-17.53, Břeclav 18.45
  • EC 106 Sobieski Břeclav 7.12, Přerov 8.06-8.08, Ostrava-Svinov 8.52-8.54, Ostrava hl.n. 9.00-9.02, Bohumín 9.09
  • EC 107 Sobieski Bohumín 18.51, Ostrava hl.n. 18.58-19.00, Ostrava-Svinov 19.06-19.08, Přerov 19.51-19.53, Břeclav 20.45
  • IC 110 Silesia Warszawa Wschodnia 17.24, Warszawa Centralna 17.30-17.40, Katowice 20.18-20.23, Chałupki 21.36-21.43, Ostrava hl.n. 21.56-21.57, Ostrava-Svinov 22.03
  • IC 111 Silesia Ostrava-Svinov 5.57, Ostrava hl.n. 6.03-6.04, Chałupki 6.17-6.18, Katowice 7.35-7.40, Warszawa Centralna 10.20-10.30, Warszawa Wschodnia 10.36
  • Ex 112 Silesia Warszawa Wschodnia 13.24, Warszawa Centralna 13.30-13.35, Katowice 16.13-16.18, Chałupki 17.33-17.42, Bohumín 17.48-18.05, Ostrava hl.n. 18.12-18.14, Ostrava-Svinov 18.20-18.22, Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Česká Třebová 20.04-20.05, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Kolín 21.00-21.01, Praha hl.n. 21.39
  • Ex 113 Silesia Praha hl.n. 6.23, Kolín 7.01-7.02, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Česká Třebová 8.00-8.01, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, Ostrava-Svinov 9.40-9.42, Ostrava hl.n. 9.48-9.50, Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Katowice 11.30-11.35, Warszawa Centralna 14.14-14.20, Warszawa Wschodnia 14.26
  • EC 116 Silesia Warszawa Wschodnia 4.59, Warszawa Centralna 5.05-5.10, Katowice 8.02-8.17, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.05, Ostrava hl.n. 10.12-10.14, Ostrava-Svinov 10.20-10.22, Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Česká Třebová 12.04-12.05, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Kolín 13.00-13.01, Praha-Libeň 13.32-13.33, Praha hl.n. 13.39
  • EC 117 Silesia Praha hl.n. 14.23, Praha-Libeň 14.29-14.30, Kolín 15.01-15.02, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Česká Třebová 16.00-16.01, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, Ostrava-Svinov 17.42-17.44, Ostrava hl.n. 17.50-17.52, Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Katowice 19.38-19.43, Warszawa Centralna 22.16-22.20, Warszawa Wschodnia 22.26
  • Ex 120 Valašský expres Horní Lideč 18.33, Vsetín 18.50-18.52, Valašské Meziříčí 19.07-19.09, Hranice na Moravě 19.32-19.33, Olomouc hl.n. 20.07
  • Ex 121 Valašský expres Olomouc hl.n. 7.51, Hranice na Moravě 8.25-8.28, Valašské Meziříčí 8.51-8.53, Vsetín 9.08-9.10, Horní Lideč 9.27
  • Ex 122 Valašský expres Horní Lideč 16.33, Vsetín 16.50-16.52, Valašské Meziříčí 17.07-17.09, Hranice na Moravě 17.32-17.33, Olomouc hl.n. 18.07
  • Ex 123 Valašský expres Olomouc hl.n. 9.51, Hranice na Moravě 10.25-10.28, Valašské Meziříčí 10.51-10.53, Vsetín 11.08-11.10, Horní Lideč 11.27
  • Ex 124 Valašský expres Horní Lideč 14.33, Vsetín 14.50-14.52, Valašské Meziříčí 15.07-15.09, Hranice na Moravě 15.32-15.33, Olomouc hl.n. 16.07
  • Ex 125 Valašský expres Olomouc hl.n. 11.53, Hranice na Moravě 12.27-12.28, Valašské Meziříčí 12.51-12.53, Vsetín 13.08-13.10, Horní Lideč 13.27
  • Ex 126 Valašský expres Horní Lideč 12.33, Vsetín 12.50-12.52, Valašské Meziříčí 13.07-13.09, Hranice na Moravě 13.32-13.33, Olomouc hl.n. 14.07
  • Ex 127 Valašský expres Olomouc hl.n. 13.53, Hranice na Moravě 14.27-14.28, Valašské Meziříčí 14.51-14.53, Vsetín 15.08-15.10, Horní Lideč 15.27
  • Ex 128 Valašský expres Horní Lideč 10.33, Vsetín 10.50-10.52, Valašské Meziříčí 11.07-11.09, Hranice na Moravě 11.32-11.33, Olomouc hl.n. 12.07
  • Ex 129 Valašský expres Olomouc hl.n. 15.53, Hranice na Moravě 16.27-16.28, Valašské Meziříčí 16.51-16.53, Vsetín 17.08-17.10, Horní Lideč 17.27
  • EC 130 Báthory Břeclav 12.12, Přerov 13.06-13.08, Ostrava-Svinov 13.52-13.54, Ostrava hl.n. 14.00-14.02, Bohumín 14.09
  • EC 131 Báthory Bohumín 13.51, Ostrava hl.n. 13.58-14.00, Ostrava-Svinov 14.06-14.08, Přerov 14.51-14.53, Břeclav 15.45
  • EC 144 Ostravan Žilina 6.27, Čadca 6.54-6.56, Návsí 7.10-7.11, Český Těšín 7.26-7.27, Karviná hl.n. 7.42-7.43, Bohumín 7.53-8.05, Ostrava hl.n. 8.12-8.14, Ostrava-Svinov 8.20-8.22, Olomouc hl.n. 9.18-9.20, Česká Třebová 10.04-10.05, Pardubice hl.n. 10.39-10.41, Kolín 11.00-11.01, Praha hl.n. 11.39
  • EC 145 Ostravan Praha hl.n. 16.23, Kolín 17.01-17.02, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Česká Třebová 18.00-18.01, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, Ostrava-Svinov 19.42-19.44, Ostrava hl.n. 19.50-19.52, Bohumín 19.59-20.06, Karviná hl.n. 20.14-20.16, Český Těšín 20.30-20.32, Návsí 20.47-20.48, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
  • Ex 220 Valašský expres Horní Lideč 8.33, Vsetín 8.50-8.52, Valašské Meziříčí 9.07-9.09, Hranice na Moravě 9.32-9.33, Olomouc hl.n. 10.07
  • Ex 221 Valašský expres Olomouc hl.n. 17.53, Hranice na Moravě 18.27-18.28, Valašské Meziříčí 18.51-18.53, Vsetín 19.08-19.10, Horní Lideč 19.27
  • EC 278 Metropolitan Budapest-Nyugati pu. 9.40, Bratislava hl.st. 12.03-12.10, Břeclav 13.01-13.07, Brno hl.n. 13.37-13.39, Pardubice hl.n. 15.14-15.16, Praha hl.n. 16.13
  • EC 281 Metropolitan Praha hl.n. 15.44, Pardubice hl.n. 16.38-16.40, Brno hl.n. 18.19-18.21, Břeclav 18.52-18.59, Bratislava hl.st. 19.50-19.57, Budapest-Nyugati pu. 22.20
  • Ex 333 Jižní expres Praha hl.n. 10.01, Tábor 11.18-11.19, České Budějovice 12.02
  • Ex 334 Jižní expres České Budějovice 17.57, Tábor 18.38-18.39, Praha hl.n. 19.56
  • IC 502 Opavan Opava východ 16.00, Ostrava-Svinov 16.21-16.22, Olomouc hl.n. 17.12-17.14, Pardubice hl.n. 18.22-18.23, Praha hl.n. 19.19
  • IC 511 Ostravan Praha hl.n. 14.40, Pardubice hl.n. 15.33-15.34, Olomouc hl.n. 16.43-16.45, Ostrava-Svinov 17.36-17.38, Ostrava hl.n. 17.44-17.46, Bohumín 17.52
  • Ex 520 Valašský expres Vsetín 6.51, Valašské Meziříčí 7.06-7.08, Hranice na Moravě 7.30-7.32, Olomouc hl.n. 8.07
  • Ex 521 Valašský expres Olomouc hl.n. 19.53, Hranice na Moravě 20.27-20.31, Valašské Meziříčí 20.55-20.57, Vsetín 21.13
  • Ex 522 Valašský expres Vsetín 4.52, Valašské Meziříčí 5.07-5.09, Hranice na Moravě 5.32-5.33, Olomouc hl.n. 6.07
  • Ex 523 Valašský expres Olomouc hl.n. 21.53, Hranice na Moravě 22.27-22.28, Valašské Meziříčí 22.51-22.53, Vsetín 23.08
  • Ex 530 Jižní expres České Budějovice 16.57, Tábor 17.38-17.39, Praha hl.n. 18.56
  • Ex 533 Jižní expres Praha hl.n. 9.01, Tábor 10.18-10.19, České Budějovice 11.02
  • Ex 539 Jižní expres Praha-Holešovice 15.46, Praha hl.n. 15.55-16.01, Tábor 17.18-17.19, České Budějovice 18.02
  • Ex 540 Budvar České Budějovice 6.57, Tábor 7.38-7.39, Praha hl.n. 8.56-9.02, Praha-Holešovice 9.10
  • Ex 541 Jižní expres Praha-Holešovice 16.46, Praha hl.n. 16.55-17.01, Tábor 18.18-18.19, České Budějovice 19.02
  • Ex 542 Budvar České Budějovice 5.57, Tábor 6.38-6.39, Praha hl.n. 7.56-8.02, Praha-Holešovice 8.10
  • IC 574 Metropol Břeclav 5.02, Brno hl.n. 5.34-5.36, Česká Třebová 6.38-6.39, Pardubice hl.n. 7.14-7.16, Praha hl.n. 8.13
  • IC 575 Metropol Praha hl.n. 21.56, Pardubice hl.n. 22.53-22.56, Česká Třebová 23.36-23.37, Brno hl.n. 0.39-0.41, Břeclav 1.13
  • Ex 578 Porta Bohemica Praha hl.n. 18.26, Ústí nad Labem hl.n. 19.37-19.39, Děčín hl.n. 19.54
  • Ex 579 Porta Bohemica Děčín hl.n. 8.02, Ústí nad Labem hl.n. 8.18-8.22, Praha hl.n. 9.36

Zobrazit tento vůz v Atlasu vozů

© 2001 - 2024 ŽelPage - Webmaster