Vyberte si rok: 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
Zobrazit tento vůz v Atlasu vozů
Vůz Ampeer se vyskytuje v řazení těchto vlaků:
- Ex 120 Košičan Košice 10.48, Žilina 13.36-13.48, Horní Lideč 14.45-14.47, Olomouc hl.n. 16.16-16.19, Praha hl.n. 18.50
- Ex 121 Košičan Praha hl.n. 9.17, Olomouc hl.n. 11.40-11.43, Horní Lideč 13.13-13.15, Žilina 14.13-14.23, Košice 17.12
- Ex 120 Košičan Košice 10.48, Žilina 13.36-13.48, Horní Lideč 14.45-14.47, Olomouc hl.n. 16.16-16.19, Praha hl.n. 18.50
- Ex 121 Košičan Praha hl.n. 9.17, Olomouc hl.n. 11.40-11.43, Horní Lideč 13.13-13.15, Žilina 14.13-14.23, Košice 17.12
- Ex 220 Detvan Zvolen os.st. 9.09, Banská Bystrica 9.34-9.35, Žilina 11.04-11.38, Horní Lideč 12.38-12.40, Olomouc hl.n. 14.11-14.14, Praha hl.n. 16.53
- IC 500 Kriváň Košice 17.32, Žilina 20.18-20.21, Bratislava hl.st. 22.32
- IC 501 Kriváň Bratislava hl.st. 5.34, Žilina 7.47-7.50, Košice 10.35
- IC 502 Gerlach Košice 5.32, Žilina 8.18-8.21, Bratislava hl.st. 10.26
- IC 503 Gerlach Bratislava hl.st. 17.40, Žilina 19.47-19.50, Košice 22.35
- IC 504 Tatran Košice 13.33, Žilina 16.19-16.22, Bratislava hl.st. 18.32
- IC 505 Tatran Bratislava hl.st. 9.34, Žilina 11.47-11.50, Košice 14.35
- IC 511 Rysy Bratislava hl.st. 13.37, Žilina 15.47-15.50, Košice 18.35
- R 600 Rysy Košice 4.07, Žilina 7.12-7.17, Bratislava hlavná stanica 10.03
- R 601 Ružín Bratislava hlavná stanica 5.57, Žilina 8.43-8.47, Košice 11.53
- R 602 Čingov Košice 6.07, Žilina 9.13-9.17, Bratislava hlavná stanica 12.03
- R 603 Čingov Bratislava hlavná stanica 7.57, Žilina 10.43-10.47, Košice 13.53
- R 610 Aupark Košice 14.07, Žilina 17.13-17.17, Bratislava hlavná stanica 20.03
- R 611 Považan Bratislava hlavná stanica 15.57, Žilina 18.43-18.47, Košice 21.53
- R 612 Ružín Košice 16.07, Žilina 19.13-9.17, Bratislava hlavná stanica 22.03
- IC 1506 Chopok Košice 15.12, Žilina 17.58-18.01, Bratislava hl.st. 20.16
- IC 10500 Kriváň Košice 17.32, Žilina 20.18-20.21, Bratislava hl.st. 22.21
- IC 10501 Kriváň Bratislava hl.st. 5.46, Žilina 7.47-7.50, Košice 10.35
- IC 10502 Gerlach Košice 5.32, Žilina 8.18-8.21, Bratislava hl.st. 10.15
- IC 10503 Gerlach Bratislava hl.st. 17.52, Žilina 19.47-19.50, Košice 22.35
- IC 10504 Tatran Košice 13.33, Žilina 16.19-16.22, Bratislava hl.st. 18.21
- IC 10505 Tatran Bratislava hl.st. 9.46, Žilina 11.47-11.50, Košice 14.35
- IC 10511 Rysy Bratislava hl.st. 13.49, Žilina 15.47-15.50, Košice 18.35
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster