IC 143 "Odra" | |
Řazení vlaku: 151 + Aee142 + Ampz146 + Apee148 + WRm813 + 3xBee246 + 3xBpee247 + Bmz61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha hlavní nádraží | 13:18 | 3/- | |||
Kolín | 13:57 | 13:58 | 2/- | 9 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 14:21 | 14:23 | 4/- | 10 spojů | |
Česká Třebová | 15:00 | 15:02 | 2/- | 10 spojů | |
Olomouc hlavní nádraží | 16:09 | 16:12 | 13 spojů | ||
Hranice na Moravě | 16:47 | 16:48 | 3/2 | 7 spojů | |
Ostrava-Svinov | 17:15 | 17:18 | 4/- | 9 spojů | |
Ostrava hlavní nádraží | 17:25 | 17:27 | 7 spojů | ||
Bohumín | 17:37 | 17:50 | 3/- | 3 spoje | |
Karviná hlavní nádraží | 18:01 | 18:02 | 3/- | 3 spoje | |
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18:20 | 18:22 | 3/- | 4 spoje | |
Třinec (Trzyniec) | 18:29 | 18:30 | 3/- | ||
Petrovice u Karviné | 13:15 | 2/- | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci