R 961 "Úpa" | |
Řazení vlaku: 150 + B249 + BDbmsee448 + 4xB249 Detail řazení » | |
Poznámky: Souprava přijede v (+), kromě 24.XII.,5.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI., z Prahy-Smíchova jako Sv 29961 v 5.50 h. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha hlavní nádraží | 6:10 | 3/- | |||
Praha-Vysočany | 6:19 | 6:20 | 1/1 | 6 spojů | |
Lysá nad Labem | 6:43 | 6:45 | 2/- | 10 spojů | |
Nymburk hlavní nádraží | 6:56 | 6:57 | 1/- | 11 spojů | |
Poděbrady | 7:03 | 7:04 | 1/2 | ||
Velký Osek | 7:10 | 7:11 | -/3 | 6 spojů | |
Chlumec nad Cidlinou | 7:35 | 7:36 | 5 spojů | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7:57 | 8:03 | 3/- | 9 spojů | |
Jaroměř | 8:18 | 8:29 | -/5 | 4 spoje | |
Česká Skalice | 8:40 | 8:41 | -/2 | ||
Starkoč | 8:47 | 8:48 | -/4 | 5 spojů | |
Červený Kostelec | 8:58 | 8:59 | -/2 | ||
Malé Svatoňovice | 9:07 | 9:08 | -/3 | ||
Trutnov střed | 9:22 | 9:23 | -/5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 9:28 | -/3 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci