Os 9463 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 18:57 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 19:08 | 19:09 | 1/1 | 6 spojů | |
Praha-Horní Počernice | 19:15 | 19:16 | -/3 | ||
Zeleneč | 19:19 | 19:19 | |||
Čelákovice | 19:27 | 19:28 | -/5 | 4 spoje | |
Lysá nad Labem | 19:35 | 19:37 | 2/- | 7 spojů | |
Ostrá | 19:40 | 19:40 | |||
Stratov | 19:41 | 19:41 | |||
Kostomlaty nad Labem | 19:45 | 19:45 | |||
Kamenné Zboží | 19:47 | 19:47 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 19:52 | 2/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci