Os 9360 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X, nejede 27. – 31.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Sadská | 6:37 | -/2 | |||
Ahr Třebestovice | 6:39 | 6:39 | |||
Poříčany | 6:44 | 6:46 | 2/- | 7 spojů | |
Český Brod | 6:50 | 6:51 | 3/- | ||
Úvaly | 6:58 | 6:58 | 2/- | ||
Praha-Klánovice | 7:03 | 7:04 | |||
Praha-Běchovice | 7:08 | 7:09 | 2/- | 5 spojů | |
Praha-Dolní Počernice | 7:11 | 7:12 | |||
Praha-Kyje | 7:13 | 7:14 | |||
Praha-Libeň | 7:17 | 7:18 | 2/- | 11 spojů | |
Praha Masarykovo nádraží | 7:25 | II./3 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci