Os 9357 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » | |
Poznámky: nejede 24., 31.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 22:37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 22:44 | 22:45 | 3/- | 1 spoj | |
Praha-Kyje | 22:48 | 22:48 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22:50 | 22:50 | |||
Praha-Běchovice | 22:52 | 22:53 | 1/- | 1 spoj | |
Praha-Klánovice | 22:57 | 22:58 | |||
Úvaly | 23:02 | 23:02 | 1/2 | ||
Tuklaty | 23:05 | 23:05 | |||
Rostoklaty | 23:08 | 23:08 | |||
Český Brod | 23:13 | 23:14 | 2/- | ||
Klučov | 23:17 | 23:17 | |||
Poříčany | 23:20 | 23:20 | 1/- | ||
Tatce | 23:24 | 23:24 | |||
Pečky | 23:26 | 23:27 | 2/- | ||
Cerhenice | 23:30 | 23:30 | |||
Velim | 23:33 | 23:33 | 2/- | ||
Nová Ves u Kolína | 23:35 | 23:35 | |||
Kolín zastávka | 23:39 | 23:40 | |||
Kolín | 23:42 | 3/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci