Os 9332 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kolín | 7:32 | 3/- | |||
Kolín zastávka | 7:34 | 7:34 | |||
Nová Ves u Kolína | 7:37 | 7:37 | |||
Velim | 7:40 | 7:40 | 1/2 | ||
Cerhenice | 7:43 | 7:43 | |||
Pečky | 7:46 | 7:47 | 1/2 | 2 spoje | |
Tatce | 7:50 | 7:50 | |||
Poříčany | 7:54 | 7:54 | 2/- | 4 spoje | |
Klučov | 7:57 | 7:57 | |||
Český Brod | 8:00 | 8:01 | 3/- | ||
Rostoklaty | 8:04 | 8:05 | |||
Tuklaty | 8:07 | 8:07 | |||
Úvaly | 8:10 | 8:11 | 2/- | ||
Praha-Klánovice | 8:16 | 8:16 | |||
Praha-Běchovice | 8:21 | 8:21 | 2/- | 3 spoje | |
Praha-Dolní Počernice | 8:24 | 8:24 | |||
Praha-Kyje | 8:26 | 8:27 | |||
Praha-Libeň | 8:30 | 8:33 | 2/- | 8 spojů | |
Praha Masarykovo nádraží | 8:42 | II./2 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci