R 878 | |
Řazení vlaku: 362 + 4xB249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 11:31 | II/- | |||
Blansko | 11:53 | 11:54 | 1/2 | 2 spoje | |
Skalice nad Svitavou | 12:05 | 12:06 | 2/- | 3 spoje | |
Letovice | 12:14 | 12:15 | -/3 | ||
Svitavy | 12:32 | 12:33 | 3/- | 4 spoje | |
Česká Třebová | 12:45 | 12:47 | 3/- | 7 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 13:22 | 13:25 | 3/- | 9 spojů | |
Kolín | 13:50 | 13:52 | 3/- | 7 spojů | |
Praha-Libeň | 14:32 | 14:33 | 3/- | 8 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 14:43 | 14:50 | 3/- | 15 spojů | |
Praha-Smíchov | 14:57 | 3./- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci