Os 8047 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X, rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 22:40 | 4v/- | |||
Plzeň-Koterov | 22:45 | 22:46 | -/4 | ||
Starý Plzenec | 22:51 | 22:52 | -/3 | ||
Šťáhlavy | 22:55 | 22:56 | |||
Nezvěstice | 22:59 | 23:00 | |||
Zdemyslice | 23:03 | 23:04 | |||
Blovice | 23:07 | 23:08 | -/2 | ||
Ždírec u Plzně | 23:12 | 23:12 | -/3 | ||
Srby | 23:16 | 23:16 | |||
Nepomuk | 23:19 | 23:20 | -/3 | ||
Mileč | 23:24 | 23:24 | |||
Nekvasovy | 23:27 | 23:28 | |||
Kovčín | 23:31 | 23:31 | |||
Pačejov | 23:34 | 23:35 | -/4 | ||
Jetenovice | 23:39 | 23:39 | |||
Velký Bor | 23:43 | 23:43 | |||
Horažďovice předměstí | 23:47 | -/4 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci