Os 8008 | |
Řazení vlaku: 242 + Bg260 + 3xBdt279 Detail řazení » | |
Poznámky: rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
České Budějovice | 17:05 | 3/- | |||
České Budějovice severní zastávka | 17:07 | 17:08 | |||
Hluboká nad Vltavou | 17:13 | 17:14 | -/1 | ||
Zliv | 17:19 | 17:21 | -/2 | ||
Zbudov | 17:26 | 17:26 | |||
Dívčice | 17:29 | 17:30 | -/3 | 1 spoj | |
Záblatíčko | 17:33 | 17:33 | |||
Číčenice | 17:37 | 17:43 | -/2 | 3 spoje | |
Milenovice | 17:45 | 17:45 | |||
Protivín zastávka | 17:47 | 17:48 | |||
Protivín | 17:50 | 17:51 | -/3 | 2 spoje | |
Skály | 17:54 | 17:55 | |||
Heřmaň obec | 17:57 | 17:58 | |||
Ražice | 18:00 | 18:01 | -/3 | 2 spoje | |
Sudoměř u Písku | 18:04 | 18:04 | |||
Čejetice | 18:07 | 18:08 | -/2 | ||
Modlešovice | 18:11 | 18:11 | |||
Strakonice | 18:15 | 18:32 | -/3 | 6 spojů | |
Pracejovice | 18:36 | 18:36 | |||
Katovice | 18:39 | 18:41 | -/2 | ||
Dolní Poříčí | 18:43 | 18:44 | |||
Střelské Hoštice | 18:46 | 18:47 | -/1 | ||
Horažďovice předměstí | 18:52 | 19:45 | -/5 | 3 spoje | |
Velký Bor | 19:48 | 19:49 | |||
Jetenovice | 19:52 | 19:53 | |||
Pačejov | 19:57 | 19:58 | -/3 | ||
Kovčín | 20:01 | 20:01 | |||
Nekvasovy | 20:04 | 20:05 | |||
Mileč | 20:08 | 20:08 | |||
Nepomuk | 20:12 | 20:13 | -/4 | 2 spoje | |
Srby | 20:16 | 20:16 | |||
Ždírec u Plzně | 20:19 | 20:20 | -/3 | ||
Blovice | 20:25 | 20:29 | -/1 | ||
Zdemyslice | 20:32 | 20:32 | |||
Nezvěstice | 20:36 | 20:37 | 1 spoj | ||
Šťáhlavy | 20:40 | 20:41 | |||
Starý Plzenec | 20:44 | 20:45 | -/3 | ||
Plzeň-Koterov | 20:51 | 20:52 | -/4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20:57 | 4/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci