Os 7525 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBt278 Detail řazení » | |
Poznámky: (X) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Klatovy | 15:46 | 2/- | |||
Točník | 15:50 | 15:50 | -/2 | ||
Dehtín | 15:53 | 15:54 | |||
Švihov u Klatov | 15:57 | 15:58 | -/2 | ||
Červené Poříčí | 16:01 | 16:01 | |||
Borovy | 16:05 | 16:06 | |||
Lužany | 16:08 | 16:09 | |||
Přeštice | 16:12 | 16:14 | -/3 | ||
Přeštice-Zastávka | 16:18 | 16:18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 16:20 | 16:21 | -/1 | ||
Dobřany | 16:26 | 16:30 | -/2 | ||
Plzeň-Valcha | 16:37 | 16:38 | -/3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 16:41 | 16:42 | |||
Plzeň zastávka | 16:44 | 16:45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16:48 | 1v/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci