Os 7522 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 16:10 | 1z/- | |||
Plzeň zastávka | 16:12 | 16:13 | |||
Plzeň-Doudlevce | 16:16 | 16:16 | |||
Plzeň-Valcha | 16:20 | 16:21 | -/3 | ||
Dobřany | 16:28 | 16:29 | -/3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 16:33 | 16:34 | -/1 | ||
Přeštice-Zastávka | 16:37 | 16:38 | |||
Přeštice | 16:41 | 16:43 | -/3 | ||
Lužany | 16:45 | 16:46 | |||
Borovy | 16:48 | 16:48 | |||
Červené Poříčí | 16:52 | 16:53 | |||
Švihov u Klatov | 16:56 | 16:59 | -/1 | ||
Dehtín | 17:02 | 17:02 | |||
Točník | 17:06 | 17:06 | -/2 | ||
Klatovy | 17:11 | 2/- | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci