R 694 | |
Řazení vlaku: 750 + AB349 + 3xBdt279 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Liberec | 13:22 | 3/- | |||
Jablonné v Podještědí | 14:07 | 14:08 | -/2 | ||
Mimoň | 14:21 | 14:22 | -/3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14:39 | 14:43 | 1/3 | 4 spoje | |
Benešov nad Ploučnicí | 15:05 | 15:08 | -/3 | 3 spoje | |
Děčín východ | 15:17 | 15:18 | 3 hor./- | 6 spojů | |
Děčín hlavní nádraží | 15:22 | 15:35 | 3/- | 5 spojů | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15:51 | 15:56 | 2/- | 6 spojů | |
Ústí nad Labem západ | 15:58 | 16:00 | 3/- | 6 spojů | |
Teplice v Čechách | 16:15 | 16:17 | -/3 | 3 spoje | |
Duchcov | 16:24 | 16:25 | |||
Bílina | 16:32 | 16:33 | 2/- | 3 spoje | |
Most | 16:43 | 16:45 | 3/- | 6 spojů | |
Jirkov zastávka | 16:58 | 16:59 | |||
Odb Chomutov město | 17:02 | 17:03 | |||
Chomutov | 17:06 | 17:08 | -/4 | 5 spojů | |
Kadaň-Prunéřov | 17:18 | 17:28 | 2/- | 5 spojů | |
Klášterec nad Ohří | 17:34 | 17:35 | -/3 | ||
Ostrov nad Ohří | 18:04 | 18:05 | -/4 | 1 spoj | |
Karlovy Vary | 18:29 | 18:37 | -/1 | 2 spoje | |
Chodov | 18:48 | 18:49 | -/4 | 2 spoje | |
Nové Sedlo u Lokte | 18:52 | 18:53 | 2/- | 2 spoje | |
Sokolov | 19:00 | 19:01 | -/3 | 1 spoj | |
Cheb | 19:30 | 3/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci