Vlak 6847 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chomutov | 18:25 | -/3 | |||
Odb Chomutov město | 18:28 | 18:29 | |||
Jirkov zastávka | 18:32 | 18:33 | |||
Kyjice | 18:36 | 18:37 | 1/- | ||
Třebušice | 18:42 | 18:43 | 1/- | ||
Most | 18:49 | 18:51 | 3/- | 4 spoje | |
Želenice nad Bílinou | 18:56 | 18:57 | |||
Bílina kyselka | 19:00 | 19:01 | |||
Bílina | 19:04 | 19:05 | 1/- | 4 spoje | |
Chotějovice | 19:07 | 19:08 | |||
Želénky | 19:11 | 19:12 | |||
Duchcov | 19:14 | 19:15 | |||
Oldřichov u Duchcova | 19:18 | 19:19 | -/6 | 2 spoje | |
Řetenice | 19:22 | 19:23 | -/3 | 4 spoje | |
Teplice v Čechách | 19:26 | 19:28 | -/2 | 3 spoje | |
Proboštov | 19:29 | 19:30 | |||
Bohosudov | 19:34 | 19:35 | -/3 | ||
Ústí nad Labem západ | 19:46 | 19:48 | 3/- | 4 spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19:50 | 1/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci