R 661 | |
Řazení vlaku: 242 + B249 + 3xBp282 + B255 + BDbmsee448 + BDs450 + AB349 Detail řazení » | |
Poznámky: Z Českých Budějovic do Jihlavy v obráceném řadění Přeprava listovní pošty pp České Budějovice – Brno hl.n. ve voze BDbmsee |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 12:07 | 3/- | |||
Nepomuk | 12:35 | 12:36 | -/3 | 3 spoje | |
Horažďovice předměstí | 12:54 | 12:56 | -/4 | 2 spoje | |
Strakonice | 13:08 | 13:09 | -/3 | 3 spoje | |
Ražice | 13:19 | 13:20 | -/3 | 3 spoje | |
Protivín | 13:26 | 13:27 | -/3 | 2 spoje | |
Číčenice | 13:33 | 13:34 | -/3 | 4 spoje | |
České Budějovice | 13:56 | 14:13 | 3/- | 4 spoje | |
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 14:21 | 14:22 | -/3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 14:43 | 14:45 | -/2 | 5 spojů | |
Kardašova Řečice | 14:59 | 15:00 | -/3 | ||
Jindřichův Hradec | 15:14 | 15:16 | -/2 | 2 spoje | |
Počátky-Žirovnice | 15:38 | 15:39 | -/3 | ||
Horní Cerekev | 15:56 | 15:58 | -/2 | 5 spojů | |
Kostelec u Jihlavy | 16:13 | 16:13 | -/4 | 3 spoje | |
Jihlava město | 16:27 | 16:27 | -/2 | ||
Jihlava | 16:31 | 16:37 | 4 spoje | ||
Okříšky | 17:09 | 17:10 | 1/2 | 3 spoje | |
Třebíč | 17:23 | 17:24 | -/2 | 2 spoje | |
Náměšť nad Oslavou | 17:47 | 17:48 | -/3 | 3 spoje | |
Brno hlavní nádraží | 18:34 | II/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci