Vlak 5913 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kolín | 17:02 | 4/- | |||
Hlízov | 17:08 | 17:09 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 17:12 | 17:13 | 2/1 | 6 spojů | |
Církvice | 17:16 | 17:16 | |||
Třebešice | 17:18 | 17:19 | |||
Čáslav | 17:24 | 17:40 | -/2 | 2 spoje | |
Horky u Čáslavi | 17:45 | 17:46 | |||
Golčův Jeníkov | 17:50 | 17:51 | -/3 | ||
Golčův Jeníkov město | 17:54 | 17:55 | |||
Vlkaneč | 18:02 | 18:03 | -/3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 18:06 | 18:06 | |||
Leština u Světlé | 18:09 | 18:10 | -/3 | ||
Sázavka | 18:15 | 18:15 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 18:20 | 18:21 | |||
Světlá nad Sázavou | 18:24 | 18:25 | -/6 | 2 spoje | |
Pohleď | 18:28 | 18:29 | |||
Okrouhlice | 18:32 | 18:33 | -/3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 18:38 | 18:39 | |||
Havlíčkův Brod | 18:44 | 3/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci