Os 5875 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » | |
Poznámky: nejede 24., 31.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Poříčany | 20:26 | 1/- | |||
Ahr Třebestovice | 20:29 | 20:29 | |||
Sadská | 20:32 | 20:33 | -/2 | ||
Hořátev | 20:37 | 20:37 | |||
Nymburk město | 20:42 | 20:42 | -/3 | 1 spoj | |
Nymburk hlavní nádraží | 20:46 | 1/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci