Os 5871 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Poříčany | 18:26 | 1/- | |||
Ahr Třebestovice | 18:29 | 18:29 | |||
Sadská | 18:32 | 18:33 | -/2 | ||
Hořátev | 18:37 | 18:37 | |||
Nymburk město | 18:42 | 18:42 | -/3 | 1 spoj | |
Nymburk hlavní nádraží | 18:46 | 1/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci