Os 5861 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Poříčany | 13:26 | 1/- | |||
Ahr Třebestovice | 13:29 | 13:29 | |||
Sadská | 13:32 | 13:33 | -/2 | ||
Hořátev | 13:37 | 13:37 | |||
Nymburk město | 13:42 | 13:42 | -/3 | 1 spoj | |
Nymburk hlavní nádraží | 13:46 | 1/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci