Vlak 5312 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Havlíčkův Brod | 16:10 | 5/- | |||
Břevnice | 16:16 | 16:16 | |||
Rozsochatec | 16:22 | 16:23 | -/3 | ||
Chotěboř | 16:31 | 16:35 | -/2 | ||
Bílek | 16:40 | 16:40 | |||
Sobíňov | 16:43 | 16:43 | |||
Ždírec nad Doubravou | 16:48 | 16:48 | -/3 | ||
Stružinec | 16:53 | 16:53 | |||
Hlinsko-Kouty | 17:00 | 17:00 | |||
Hlinsko v Čechách | 17:03 | 17:08 | -/3 | ||
Holetín | 17:13 | 17:13 | |||
Vojtěchov | 17:18 | 17:18 | |||
Pokřikov | 17:20 | 17:20 | |||
Žďárec u Skutče | 17:28 | 17:37 | -/4 | 2 spoje | |
Prosetín | 17:40 | 17:40 | |||
Vrbatův Kostelec | 17:44 | 17:45 | |||
Horka u Chrudimi | 17:51 | 17:51 | |||
Chrast u Chrudimi | 17:54 | 17:55 | -/4 | 1 spoj | |
Zaječice | 17:59 | 17:59 | |||
Slatiňany | 18:05 | 18:06 | -/4 | ||
Chrudim | 18:10 | 18:12 | -/3 | 2 spoje | |
Chrudim zastávka | 18:14 | 18:14 | |||
Medlešice | 18:17 | 18:17 | -/1 | ||
Staré Jesenčany | 18:21 | 18:21 | |||
Pardubice závodiště | 18:25 | 18:25 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18:29 | 18:30 | -/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18:35 | 3/- | 11 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci