Vlak 5311 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pardubice-Rosice nad Labem | 15:35 | -/3 | |||
Pardubice závodiště | 15:38 | 15:39 | |||
Staré Jesenčany | 15:43 | 15:43 | |||
Medlešice | 15:47 | 15:47 | -/2 | ||
Chrudim zastávka | 15:50 | 15:50 | |||
Chrudim | 15:52 | 15:55 | -/3 | 3 spoje | |
Slatiňany | 16:00 | 16:01 | -/4 | ||
Zaječice | 16:06 | 16:07 | |||
Chrast u Chrudimi | 16:11 | 16:11 | -/3 | 2 spoje | |
Horka u Chrudimi | 16:15 | 16:15 | |||
Vrbatův Kostelec | 16:23 | 16:24 | |||
Prosetín | 16:29 | 16:30 | |||
Žďárec u Skutče | 16:33 | 16:34 | -/4 | 2 spoje | |
Pokřikov | 16:44 | 16:45 | |||
Vojtěchov | 16:47 | 16:47 | |||
Holetín | 16:53 | 16:54 | |||
Hlinsko v Čechách | 17:00 | 17:05 | -/3 | ||
Hlinsko-Kouty | 17:07 | 17:08 | |||
Stružinec | 17:14 | 17:14 | |||
Ždírec nad Doubravou | 17:19 | 17:20 | -/3 | ||
Sobíňov | 17:24 | 17:24 | |||
Bílek | 17:27 | 17:28 | |||
Chotěboř | 17:33 | 17:33 | -/2 | ||
Rozsochatec | 17:40 | 17:41 | -/3 | ||
Břevnice | 17:46 | 17:46 | |||
Havlíčkův Brod | 17:52 | 5/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök