Vlak 5308 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Havlíčkův Brod | 12:11 | 5/- | |||
Břevnice | 12:17 | 12:17 | |||
Rozsochatec | 12:23 | 12:24 | -/3 | ||
Chotěboř | 12:31 | 12:32 | -/3 | ||
Bílek | 12:37 | 12:37 | |||
Sobíňov | 12:40 | 12:41 | |||
Ždírec nad Doubravou | 12:45 | 12:51 | -/2 | ||
Stružinec | 12:56 | 12:57 | |||
Hlinsko-Kouty | 13:03 | 13:04 | |||
Hlinsko v Čechách | 13:07 | 13:11 | -/3 | ||
Holetín | 13:15 | 13:16 | |||
Vojtěchov | 13:21 | 13:21 | |||
Pokřikov | 13:23 | 13:23 | |||
Žďárec u Skutče | 13:31 | 13:32 | -/4 | 2 spoje | |
Prosetín | 13:34 | 13:34 | |||
Vrbatův Kostelec | 13:38 | 13:39 | |||
Horka u Chrudimi | 13:45 | 13:45 | |||
Chrast u Chrudimi | 13:48 | 13:49 | -/4 | 1 spoj | |
Zaječice | 13:53 | 13:53 | |||
Slatiňany | 13:59 | 13:59 | -/4 | ||
Chrudim | 14:04 | 14:05 | -/3 | 5 spojů | |
Chrudim zastávka | 14:07 | 14:07 | |||
Medlešice | 14:10 | 14:13 | -/1 | ||
Staré Jesenčany | 14:17 | 14:17 | |||
Pardubice závodiště | 14:20 | 14:21 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 14:24 | 14:32 | -/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14:37 | 2/- | 12 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia