Vlak 5172 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Náchod | 20:40 | -/1 | |||
Náchod-Běloves | x | 20:43 | 20:43 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 20:45 | 20:45 | ||
Velké Poříčí | x | 20:47 | 20:47 | ||
Hronov | 20:50 | 20:51 | -/2 | ||
Hronov zastávka | x | 20:54 | 20:54 | ||
Police nad Metují | 20:57 | 20:58 | -/2 | ||
Žďár nad Metují | x | 21:02 | 21:02 | ||
Česká Metuje | x | 21:05 | 21:05 | ||
Dědov | x | 21:07 | 21:07 | ||
Teplice nad Metují | 21:12 | 21:13 | 1 spoj | ||
Bohdašín | x | 21:16 | 21:16 | ||
Březová u Broumova | x | 21:19 | 21:19 | ||
Meziměstí | 21:23 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci