Vlak 4855 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Náměšť nad Oslavou | 15:57 | -/2 | |||
Kralice nad Oslavou | 16:04 | 16:16 | -/2 | ||
Rapotice | 16:22 | 16:26 | -/2 | ||
Vysoké Popovice | 16:29 | 16:30 | |||
Zastávka u Brna | 16:36 | 16:38 | -/2 | ||
Rosice u Brna | 16:40 | 16:41 | |||
Tetčice | 16:44 | 16:45 | -/3 | ||
Omice | 16:48 | 16:49 | |||
Střelice | 16:53 | 16:55 | -/2 | ||
Troubsko | 16:58 | 16:58 | |||
Brno-Horní Heršpice | 17:04 | 17:05 | -/6 | ||
Brno hlavní nádraží | 17:10 | V/- | 13 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci