Vlak 4854 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 20:37 | V/- | |||
Brno-Horní Heršpice | 20:41 | 20:42 | -/6 | ||
Troubsko | 20:49 | 20:49 | |||
Střelice dolní | 20:52 | 20:52 | |||
Střelice | 20:55 | 20:55 | -/1 | ||
Omice | 20:59 | 20:59 | |||
Tetčice | 21:03 | 21:03 | -/3 | ||
Rosice u Brna | 21:06 | 21:06 | |||
Zastávka u Brna | 21:09 | 21:10 | -/3 | ||
Vysoké Popovice | 21:18 | 21:18 | |||
Rapotice | 21:23 | 21:24 | -/3 | ||
Kralice nad Oslavou | 21:29 | 21:30 | -/2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 21:37 | 21:38 | -/2 | ||
Studenec | 21:45 | 21:46 | -/1 | ||
Vladislav zastávka | 21:54 | 21:54 | |||
Třebíč | 22:04 | 22:22 | -/2 | ||
Třebíč-Borovina | x | 22:25 | 22:25 | ||
Krahulov | 22:29 | 22:29 | -/3 | ||
Okříšky | 22:37 | 22:38 | 1/1 | 1 spoj | |
Číchov | x | 22:43 | 22:43 | ||
Bransouze | 22:47 | -/3 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci