Vlak 4803 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Jihlava | 4:05 | ||||
Luka nad Jihlavou | 4:16 | 4:17 | -/3 | ||
Bítovčice | 4:20 | 4:20 | |||
Přímělkov | 4:23 | 4:24 | |||
Dolní Smrčné | 4:27 | 4:27 | |||
Bransouze | 4:30 | 4:30 | -/4 | ||
Číchov | 4:34 | 4:34 | |||
Okříšky | 4:40 | 4:42 | 2/1 | 4 spoje | |
Krahulov | 4:49 | 4:49 | -/3 | ||
Třebíč-Borovina | 4:54 | 4:54 | |||
Třebíč | 4:58 | 5:05 | -/1 | 2 spoje | |
Vladislav zastávka | 5:14 | 5:14 | |||
Studenec | 5:23 | 5:24 | -/1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 5:31 | 5:33 | -/3 | 2 spoje | |
Kralice nad Oslavou | 5:40 | 5:41 | -/3 | ||
Rapotice | 5:48 | 5:49 | -/2 | ||
Vysoké Popovice | 5:53 | 5:53 | |||
Zastávka u Brna | 6:00 | 6:03 | -/2 | ||
Rosice u Brna | 6:05 | 6:06 | |||
Střelice dolní | 6:16 | 6:16 | |||
Brno-Horní Heršpice | 6:23 | 6:23 | -/6 | ||
Brno hlavní nádraží | 6:28 | VI/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci