Vlak 4762 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 16:59 | II/- | |||
Brno-Židenice | 17:02 | 17:02 | 6 spojů | ||
Bílovice nad Svitavou | 17:08 | 17:09 | |||
Babice nad Svitavou | 17:13 | 17:14 | |||
Adamov | 17:17 | 17:18 | -/3 | ||
Adamov zastávka | 17:20 | 17:20 | |||
Blansko | 17:26 | 17:32 | 1/2 | 3 spoje | |
Blansko město | 17:34 | 17:35 | |||
Dolní Lhota | 17:38 | 17:38 | |||
Rájec-Jestřebí | 17:41 | 17:42 | -/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 17:45 | 17:45 | |||
Skalice nad Svitavou | 17:51 | 2/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci