Vlak 4612 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 15:40 | 3/- | |||
Ladná | 15:47 | 15:47 | |||
Podivín | 15:51 | 15:57 | 2/- | ||
Rakvice | 16:01 | 16:01 | |||
Zaječí | 16:04 | 16:05 | 2/- | 3 spoje | |
Šakvice | 16:10 | 16:11 | 1/3 | 3 spoje | |
Popice | 16:14 | 16:14 | |||
Pouzdřany | 16:17 | 16:18 | |||
Vranovice | 16:21 | 16:22 | 1/2 | 4 spoje | |
Žabčice | 16:26 | 16:26 | |||
Hrušovany u Brna | 16:29 | 16:30 | 1/4 | 4 spoje | |
Vojkovice nad Svratkou | 16:32 | 16:33 | |||
Rajhrad | 16:36 | 16:37 | |||
Popovice u Rajhradu | 16:39 | 16:40 | |||
Modřice | 16:43 | 16:44 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 16:47 | 16:48 | -/8 | ||
Brno hlavní nádraží | 16:52 | 16:55 | II/- | 15 spojů | |
Brno-Židenice | 16:59 | 17:00 | 6 spojů | ||
Brno-Královo Pole | 17:08 | 17:09 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 17:11 | 17:12 | |||
Česká | 17:16 | 17:16 | |||
Kuřim | 17:19 | 17:20 | 3/2 | ||
Čebín | 17:26 | 17:26 | |||
Hradčany | 17:29 | 17:29 | |||
Tišnov | 17:32 | 17:35 | 2/2 | 3 spoje | |
Dolní Loučky | 17:40 | 17:40 | |||
Řikonín | 17:43 | 17:44 | 1/2 | ||
Níhov | 17:48 | 17:49 | |||
Vlkov u Tišnova | 17:53 | 17:53 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 17:56 | 17:57 | |||
Ořechov | 18:00 | 18:00 | |||
Křižanov | 18:05 | 18:06 | 1/2 | ||
Sklené nad Oslavou | 18:12 | 18:12 | 1/2 | ||
Laštovičky | 18:16 | 18:17 | |||
Ostrov nad Oslavou | 18:20 | 18:21 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 18:28 | 18:32 | 2/2 | 4 spoje | |
Hamry nad Sázavou | 18:36 | 18:36 | |||
Sázava u Žďáru | 18:40 | 18:40 | 2/2 | ||
Nížkov | 18:44 | 18:44 | |||
Ronov nad Sázavou | 18:46 | 18:46 | |||
Přibyslav | 18:48 | 18:49 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 18:51 | 18:52 | |||
Stříbrné Hory | 18:55 | 18:55 | |||
Pohled | 18:57 | 18:57 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 19:05 | 2/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci