Vlak 4371 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Újezdec u Luhačovic | 12:07 | -/4 | |||
Šumice | 12:10 | 12:11 | |||
Nezdenice | 12:14 | 12:14 | -/3 | ||
Záhorovice | 12:17 | 12:18 | |||
Bojkovice | 12:22 | 12:24 | -/3 | 1 spoj | |
Bojkovice město | 12:26 | 12:27 | |||
Pitín zastávka | 12:31 | 12:32 | |||
Hostětín | 12:40 | 12:40 | |||
Slavičín | 12:46 | 12:47 | -/3 | ||
Divnice | 12:51 | 12:51 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 12:53 | 12:54 | -/3 | ||
Popov | 12:59 | 13:00 | |||
Bylnice | 13:05 | 13:21 | -/3 | 2 spoje | |
Svatý Štěpán | 13:24 | 13:25 | |||
Vlárský průsmyk | 13:28 | -/3 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci