Vlak 4356 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Luhačovice | 14:30 | -/1 | |||
Biskupice u Luhačovic | 14:36 | 14:36 | |||
Polichno | 14:38 | 14:38 | |||
Újezdec u Luhačovic | 14:46 | 14:50 | -/2 | 4 spoje | |
Uherský Brod | 14:54 | 14:56 | -/3 | 2 spoje | |
Havřice | 14:59 | 14:59 | |||
Hradčovice | 15:04 | 15:05 | -/2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 15:09 | 15:10 | |||
Vésky | 15:13 | 15:13 | |||
Kunovice | 15:17 | 15:23 | -/5 | 4 spoje | |
Uherské Hradiště | 15:26 | 15:36 | -/2 | 6 spojů | |
Staré Město u Uherského Hradiště | 15:42 | 1vlevo/1 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy