Vlak 4351 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Uherské Hradiště | 6:23 | -/2 | |||
Kunovice | 6:24 | 6:24 | 5 spojů | ||
Vésky | 6:35 | 6:36 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 6:39 | 6:39 | |||
Hradčovice | 6:44 | 6:49 | -/2 | ||
Havřice | 6:53 | 6:54 | |||
Uherský Brod | 6:57 | 7:05 | -/2 | 3 spoje | |
Újezdec u Luhačovic | 7:09 | 7:21 | -/2 | 4 spoje | |
Polichno | 7:28 | 7:28 | |||
Biskupice u Luhačovic | 7:30 | 7:30 | |||
Luhačovice | 7:36 | -/1 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy