Vlak 4263 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Staré Město u Uherského Hradiště | 19:00 | 1/2 | |||
Huštěnovice | 19:04 | 19:05 | 2/- | ||
Spytihněv | 19:08 | 19:08 | |||
Napajedla | 19:11 | 19:11 | 2/3 | ||
Otrokovice | 19:15 | 19:16 | 2/4 | 7 spojů | |
Tlumačov | 19:21 | 19:22 | 1/- | ||
Záhlinice | 19:25 | 19:26 | |||
Hulín | 19:28 | 19:30 | 3/3 | 8 spojů | |
Břest | 19:33 | 19:33 | |||
Říkovice | 19:36 | 19:36 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 19:40 | 19:40 | |||
Přerov | 19:45 | 2/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci