Vlak 4260 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 17:15 | 1/- | |||
Horní Moštěnice | 17:19 | 17:20 | |||
Říkovice | 17:23 | 17:23 | 2/- | ||
Břest | 17:26 | 17:26 | |||
Hulín | 17:30 | 17:32 | 1/2 | 6 spojů | |
Záhlinice | 17:34 | 17:35 | |||
Tlumačov | 17:38 | 17:39 | 2/- | ||
Otrokovice | 17:44 | 17:46 | 1/3 | 4 spoje | |
Napajedla | 17:50 | 17:50 | 1/2 | ||
Spytihněv | 17:53 | 17:53 | |||
Huštěnovice | 17:56 | 17:57 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18:02 | 1/2 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci