Vlak 4223 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 20:48 | 3/- | |||
Hrušky zastávka | 20:55 | 20:55 | |||
Moravská Nová Ves | 20:58 | 20:59 | 1/2 | ||
Lužice | 21:02 | 21:03 | 1/4 | ||
Hodonín | 21:07 | 21:08 | 2/- | ||
Rohatec zastávka | 21:12 | 21:12 | |||
Rohatec | 21:14 | 21:15 | 2/- | ||
Bzenec přívoz | 21:21 | 21:21 | -/2 | ||
Moravský Písek | 21:25 | 21:27 | 1/3 | 2 spoje | |
Moravský Písek zastávka | 21:29 | 21:29 | |||
Nedakonice | 21:33 | 21:34 | 2/- | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21:38 | 21:39 | 2/- | 3 spoje | |
Otrokovice | 21:50 | 21:51 | 2/4 | 2 spoje | |
Hulín | 21:59 | 22:00 | 3/3 | 7 spojů | |
Přerov | 22:11 | 3/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci