Vlak 4038 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 18:25 | 2/- | |||
Věžky | 18:31 | 18:31 | -/1 | ||
Chropyně | 18:37 | 18:43 | -/4 | ||
Kojetín | 18:48 | 18:49 | -/3 | 5 spojů | |
Měrovice nad Hanou | 18:52 | 18:53 | |||
Němčice nad Hanou | 18:55 | 18:56 | -/3 | ||
Nezamyslice | 19:00 | 19:01 | -/3 | 3 spoje | |
Chvalkovice na Hané | 19:04 | 19:05 | |||
Ivanovice na Hané | 19:07 | 19:08 | -/2 | ||
Hoštice-Heroltice | 19:11 | 19:11 | |||
Vyškov na Moravě | 19:17 | -/2 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci