Vlak 3416 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava-Svinov | 6:43 | 2/- | |||
Ostrava-Třebovice | 6:46 | 6:47 | -/1 | ||
Děhylov | 6:52 | 6:54 | -/2 | ||
Jilešovice | 6:58 | 6:59 | |||
Háj ve Slezsku | 7:03 | 7:04 | -/3 | ||
Lhota u Opavy | 7:08 | 7:09 | |||
Mokré Lazce | 7:11 | 7:11 | |||
Štítina | 7:14 | 7:15 | -/2 | ||
Opava-Komárov | 7:20 | 7:22 | -/3 | ||
Opava východ | 7:29 | 1/3 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci