Vlak 2863 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava-Kunčice | 8:36 | 3/- | |||
Ostrava-Bartovice | 8:41 | 8:42 | 1/- | ||
Šenov | 8:45 | 8:45 | |||
Havířov | 8:49 | 8:50 | 1/- | 2 spoje | |
Havířov-Suchá | 8:53 | 8:53 | |||
Horní Suchá | 8:55 | 8:56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 8:59 | 8:59 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 9:05 | 9:05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9:10 | 3/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci