Os 27504 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Domažlice | 12:51 | -/2 | |||
Domažlice město | 12:53 | 12:54 | |||
Havlovice | 13:00 | 13:02 | -/2 | ||
Pila | 13:04 | 13:04 | |||
Trhanov | 13:07 | 13:07 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 13:11 | 13:13 | -/3 | ||
Postřekov | 13:16 | 13:17 | -/2 | ||
Nový Kramolín | 13:20 | 13:20 | |||
Vlkanov | 13:22 | 13:22 | |||
Poběžovice | 13:28 | 13:30 | -/2 | ||
Mutěnín | 13:39 | 13:39 | |||
Hostouň | 13:41 | 13:42 | -/2 | ||
Svržno | 13:45 | 13:45 | |||
Újezd Svatého Kříže | 13:48 | 13:48 | |||
Bělá nad Radbuzou | 13:53 | 13:59 | -/2 | 1 spoj | |
Bělá nad Radbuzou zastávka | 14:01 | 14:01 | |||
Třemešné pod Přimdou | 14:09 | 14:13 | -/3 | ||
Dubec | 14:16 | 14:16 | |||
Borek u Tachova | 14:20 | 14:21 | |||
Stráž u Tachova | 14:26 | 14:28 | -/2 | ||
Bor zastávka | 14:33 | 14:33 | |||
Bor | 14:38 | 14:47 | -/2 | 1 spoj | |
Doly | 14:52 | 14:52 | |||
Staré Sedliště | 14:56 | 14:58 | -/2 | ||
Pernolec | 15:05 | 15:05 | |||
Malý Rapotín | 15:09 | 15:09 | |||
Tachov zastávka | 15:12 | 15:12 | |||
Tachov | 15:18 | 16:05 | -/2 | 1 spoj | |
Tachov-Bíletín | 16:08 | 16:08 | |||
Lom u Tachova | 16:12 | 16:12 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 16:24 | -/2 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci