Vlak 26801 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Moldava v Krušných horách | 7:37 | -/2 | |||
Mikulov-Nové Město | x | 7:41 | 7:41 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 7:47 | 7:47 | ||
Dubí | 7:54 | 7:56 | -/2 | ||
Střelná v Krušných horách | x | 8:03 | 8:03 | ||
Hrob | 8:06 | 8:06 | -/3 | ||
Horní Háj | x | 8:10 | 8:10 | ||
Osek město | 8:14 | 8:16 | -/3 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 8:22 | 8:22 | ||
Louka u Litvínova | 8:24 | 8:25 | -/4 | 2 spoje | |
Litvínov město | 8:27 | 8:27 | |||
Most-Minerva | 8:32 | 8:33 | |||
Most-Kopisty | 8:37 | 8:37 | |||
Most | 8:42 | 4/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci