R 252 "Bohemia" | |
Řazení vlaku: 162 + 2xB249 + B + 3xB249 + A151 + Bc833 + WLAB821 + WLAB/Bc Detail řazení » | |
Poznámky: Souprava odjede do Prahy ONJ-vj. jako Sv 29253 v 6.49 h |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Oleśnica Rataje | 0:03 | 0:04 | |||
Wrocław Nadodrze | 0:26 | 0:27 | |||
Kłodzko Miasto | 2:28 | 2:29 | |||
Lichkov | 3:50 | 3:51 | -/2 | ||
Letohrad | 4:11 | 4:23 | -/3 | 2 spoje | |
Ústí nad Orlicí | 4:38 | 4:40 | letohradsk/1 | 5 spojů | |
Choceň | 4:53 | 4:54 | 2/- | 5 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 5:12 | 5:15 | 3/- | 11 spojů | |
Kolín | 5:39 | 5:41 | 3/- | 15 spojů | |
Praha-Libeň | 6:20 | 6:23 | 3/- | 9 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 6:33 | 3/- | 14 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci