Os 20607 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Třemešná ve Slezsku | 11:52 | ||||
Liptaň | 12:00 | 12:01 | -/2 | ||
Dívčí Hrad | 12:07 | 12:08 | |||
Horní Povelice | 12:10 | 12:10 | |||
Amalín | 12:14 | 12:15 | |||
Slezské Rudoltice | 12:17 | 12:18 | -/2 | ||
Koberno | 12:23 | 12:23 | |||
Bohušov | 12:28 | 12:28 | -/2 | ||
Osoblaha | 12:35 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci