Os 20601 | |
Řazení vlaku: 705-9 + 2xBtu590 Detail řazení » | |
Poznámky: X,(6) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Třemešná ve Slezsku | 4:58 | ||||
Liptaň | 5:07 | 5:07 | -/2 | ||
Dívčí Hrad | 5:13 | 5:14 | |||
Horní Povelice | 5:16 | 5:17 | |||
Amalín | 5:21 | 5:21 | |||
Slezské Rudoltice | 5:24 | 5:24 | -/2 | ||
Koberno | 5:29 | 5:29 | |||
Bohušov | 5:34 | 5:34 | -/2 | ||
Osoblaha | 5:41 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci