Os 19403 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Neratovice | 8:28 | 1./1 | |||
Neratovice město | 8:32 | 8:33 | |||
Lobkovice | x | 8:36 | 8:36 | ||
Jiřice | x | 8:39 | 8:39 | ||
Kostelec nad Labem | x | 8:44 | 8:44 | ||
Polerady nad Labem | x | 8:48 | 8:48 | ||
Brandýs nad Labem | 8:54 | 8:56 | -/3 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 9:00 | 9:00 | ||
Lázně Toušeň | x | 9:06 | 9:06 | ||
Čelákovice zastávka | x | 9:10 | 9:10 | ||
Čelákovice | 9:13 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci