Os 19401 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » | |
Poznámky: nejede 25.XII., 1.I. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Neratovice | 5:19 | 1./1 | |||
Neratovice město | 5:23 | 5:24 | |||
Lobkovice | x | 5:27 | 5:27 | ||
Jiřice | x | 5:30 | 5:30 | ||
Kostelec nad Labem | x | 5:35 | 5:35 | ||
Polerady nad Labem | x | 5:39 | 5:39 | ||
Brandýs nad Labem | 5:45 | 5:56 | -/3 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 6:00 | 6:00 | ||
Lázně Toušeň | x | 6:06 | 6:06 | ||
Čelákovice zastávka | x | 6:10 | 6:10 | ||
Čelákovice | 6:13 | 6:32 | -/2 | 6 spojů | |
Mochov zastávka | x | 6:34 | 6:34 | ||
Mochov | 6:38 | -/1 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci