Os 18000 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Číčenice | 4:30 | 1/1 | |||
Vodňany | 4:36 | 4:37 | -/2 | ||
Pražák | 4:41 | 4:41 | |||
Svinětice | 4:46 | 4:46 | |||
Bavorov | 4:49 | 4:49 | -/2 | ||
Blanice | 4:55 | 4:55 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 4:59 | 5:02 | -/3 | ||
Husinec | 5:09 | 5:10 | -/2 | ||
Prachatice | 5:17 | 5:34 | -/2 | 1 spoj | |
Prachatice lázně | x | 5:37 | 5:37 | ||
Rohanov | x | 5:43 | 5:43 | ||
Chroboly | 5:47 | 5:48 | -/2 | ||
Ovesné u Prachatic | x | 5:51 | 5:51 | ||
Skříněřov | x | 5:55 | 5:55 | ||
Zbytiny | 6:00 | 6:08 | -/2 | ||
Spálenec | x | 6:10 | 6:10 | ||
Volary | 6:22 | -/2 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci