Vlak 1756 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Náchod | 19:28 | -/1 | |||
Hronov | 19:35 | 19:36 | -/2 | ||
Police nad Metují | 19:42 | 19:42 | -/2 | ||
Žďár nad Metují | 19:46 | 19:47 | |||
Česká Metuje | 19:50 | 19:51 | |||
Teplice nad Metují | 19:57 | 19:58 | 2 spoje | ||
Meziměstí | 20:08 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci