Vlak 15017 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Litomyšl | 16:21 | -/1 | |||
Litomyšl zastávka | 16:24 | 16:25 | |||
Litomyšl-Nedošín | 16:28 | 16:28 | |||
Tržek | 16:32 | 16:32 | |||
Řídký | 16:34 | 16:35 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 16:38 | 16:39 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 16:41 | 16:42 | -/2 | ||
Hrušová | 16:45 | 16:45 | |||
Džbánov | 16:49 | 16:49 | |||
Vysoké Mýto město | 16:54 | 16:55 | |||
Vysoké Mýto | 16:58 | 17:06 | -/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 17:10 | 17:10 | |||
Dvořisko | 17:13 | 17:14 | |||
Choceň | 17:18 | 1A/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci