Vlak 15010 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Choceň | 13:03 | 1A/- | |||
Dvořisko | 13:06 | 13:07 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 13:10 | 13:10 | |||
Vysoké Mýto | 13:15 | 13:16 | -/2 | ||
Vysoké Mýto město | 13:19 | 13:22 | 1 spoj | ||
Džbánov | 13:28 | 13:28 | |||
Hrušová | 13:32 | 13:32 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 13:34 | 13:35 | -/2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 13:38 | 13:39 | |||
Řídký | 13:43 | 13:43 | |||
Tržek | 13:45 | 13:46 | |||
Litomyšl-Nedošín | 13:49 | 13:50 | |||
Litomyšl zastávka | 13:53 | 13:53 | |||
Litomyšl | 13:57 | -/1 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci